Ładujemy stronę specjalnie dla Ciebie

Ładujemy stronę specjalnie dla Ciebie

scroll triangle up scroll scroll triangle up

Banki Spółdzielcze – najbliżej ludzi

Wyobraź sobie, że przychodzisz do banku, w którym nie jesteś tylko numerem Klienta, ale człowiekiem z krwi i kości – ze swoimi problemami i potrzebami. Gdzie spotykasz się z pracownikiem, który Cię wysłucha i zrozumie.

Tak jest właśnie w Bankach Spółdzielczych. Jesteśmy życzliwi i otwarci na Twoje potrzeby. U nas zawsze spotka Cię miła obsługa, fachowe wsparcie i profesjonalne doradztwo. W Banku Spółdzielczym możesz liczyć na indywidualne podejście i obsługę jak VIP. Jesteś dla nas ważny - niezależnie kim jesteś, gdzie mieszkasz i z jakich usług bankowych korzystasz. To dla nas standard. To co w innych bankach jest zarezerwowane wyłącznie dla zamożnych Klientów, Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oferują Ci na „dzień dobry”.

Poczuj się jak VIP

Odwiedź Bank Spółdzielczy i przekonaj się, że warto nas poznać. Poczujesz się tak dobrze jak na naszym zielonym fotelu. W Bankach Spółdzielczych zadbamy o Twoje zadowolenie.

Banki Spółdzielcze są blisko Ciebie

Grupę BPS tworzą Banki Spółdzielcze i Bank BPS. W całej Polsce Banki Spółdzielcze posiadają niemal 3 tysiące placówek oraz ponad 4,7 tysiąca bankomatów. Jesteśmy naprawdę blisko Ciebie. Nie musisz daleko szukać. Banki Spółdzielcze z Grupy BPS znajdziesz koło domu, szkoły lub pracy.

Wszystkie prawa zastrzeżone